Reference

Ďakujeme za krásne ubytovanie, boli sme veľmi spokojní. Pobyt v Telči v tomto priváte bol úplne podľa našich predstáv, krásne ubytovanie, zariadenie, čistúčko, milí domáci. Uvítali sme možnosť garážovania, prehliadli sme si krásne námestie, proste super ubytovanie, ktoré bez výhrad doporučujeme.

 

Byli jsme se vším nadmíru spokojeni, možnosti pro děti nehodnotíme, protože máme už dítě trochu přerostlé :-). Do Telče se zcela určitě vrátíme, protože 3 dny jsou na takové prostřední velmi krátké. Děkujeme.

 

Dobrý deň, tak už sme zase v práci, po peknom víkende, ďakujeme za krásne ubytovanie. Je to veľmi príjemné prostredie, zariadené úplne v mojom :) stýle a tak sme sa tam veľmi dobre cítili. Maminka s manželom sú fajn ešte raz ich pozdravujeme. Vaše ubytovanie určite odporučíme.

 

Ještě jednou bychom vám rádi poděkovali za velmi příjemné ubytování ve Vašem domě po dobu naší dovolené. Bylo to opravdu super, moc děkujeme a přejeme Vám i Vaší rodině vše nej.

 

Dobrý večer,
tak jsme přijeli z Telče moc spokojení i když počasí nám příliš nepřálo. Ubytování i přijetí Vašich rodičů bylo příjemné a tak Vám chceme tímto e-mailem ještě jednou poděkovat. Zcela určitě se ještě do
Telče vrátíme, protože 3 dny strávené v těchto končinách jsou velmi krátké.

Vyhledávání

Kontakt

Ubytování v soukromí Telč Mgr. Milena Kopečná
Mgr. Vladimír Brtník
Foitova 643, Telč
+420 731 955 738